Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Adam Starszynski / PressFocus / Na zdjęciu: piłkarze Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów otrzymał licencję na grę w III lidze. Są jednak warunki

Michał Piegza
Michał Piegza
Ruch Chorzów poinformował, że klub otrzymał licencję uprawniającą na grę w III lidze w grupie III. Klub został jednak zobowiązany do spłaty do końca lipca zadłużeń. Podjęto również decyzję w przypadku pozostałych drużyn.

Działacze Ruchu Chorzów poinformowali na swojej stronie ruchchorzow.com.pl, że klub otrzymał licencję na grę w III lidze. Komisja do spraw Licencji Klubowych III ligi grupy III, która w środę obradowała w Katowicach, przyznała Niebieskim licencję z nadzorem finansowym oraz terminem spłaty zobowiązań licencyjnych wyznaczonym na koniec lipca 2019 roku.

Czytaj także: Lotto Ekstraklasa. Dyskwalifikacja Cezarego Stefańczyka zawieszona

Prawo gry w III lidze otrzymały pozostałe kluby grupy III, czyli: Ślęza Wrocław, Zagłębie II Lubin, Rekord Bielsko-Biała, Gwarek Tarnowskie Góry, Górnik II Zabrze, Ruch Zdzieszowice, Pniówek Pawłowice, Piast Żmigród, Miedź II Legnica, Foto-Higiena Gać, Stal Brzeg, Rozwój Katowice (mecze na boisku Kolejarza), ROW 1964 Rybnik, Falubaz Zielona Góra i Śląsk II Wrocław.

Czytaj także: Górnik Zabrze zainteresowany byłym piłkarzem Ruchu Chorzów. Bartosz Nowak zagra przy Roosevelta?

Z kolei Polonia Bytom otrzymała licencję z nadzorem infrastrukturalnym (na obiekcie Szombierek) z terminem wykonania niezbędnych prac modernizacyjnych 29 lipca. Natomiast LZS-owi Starowice przyznano licencję z nadzorem infrastrukturalnym, w którym określono terminy wykonania poszczególnych etapów prac modernizacyjnych. Pierwsza faza prac modernizacyjnych ma zostać zakończona do 31 lipca.

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki: Sport to ciągła presja i pogoń za wynikiem

Ruch Chorzów w III lidze po rundzie jesiennej będzie się plasował:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL