Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justas Lasickas podczas prezentacji w VozdovacuMateriały prasowe / FK Vozdovac / Na zdjęciu: Justas Lasickas podczas prezentacji w Vozdovacu

Transfery. Oficjalnie: Justas Lasickas odszedł do Serbii, Jagiellonia testuje dwóch piłkarzy

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
Justas Lasickas rozwiązał kontrakt z Jagiellonią Białystok i przeniósł się do Vozdovaca Belgrad. Nowymi podopiecznymi Ireneusza Mamrota mogą natomiast zostać Aleksander Stawiarz oraz Michał Kitliński, którzy są testowani podczas zgrupowania w Kępie.

Litwin już po zakończeniu sezonu otrzymał od klubu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Kiedy go znalazł, to bez problemu osiągnął porozumienie z białostockimi działaczami dotyczące wcześniejszego zakończenia umowy i odleciał do Serbii, by dopełnić formalności i zostać oficjalnie zaprezentowanym. 

Czytaj także: Jagiellonia może mieć problemy z FIFA

Przypomnijmy, że Lasickas trafił do Jagiellonii niespełna rok temu. W jej barwach zagrał tylko kilkanaście minut w 2 meczach.

Warto zauważyć, że Jaga wkrótce zakończy zgrupowanie w Kępie i wróci do Białegostoku. Wtedy też powinny zapaść decyzje, czy do zespołu dołączą na stałe 16-letni Stawiarz (napastnik Escola Varsovia) oraz 24-letni Kitliński (pomocnik Stali Stalowa Wola), którzy byli sprawdzani podczas ostatnich dni obozu. 

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Reprezentacja znalazła optymalne ustawienie? "Grzechem jest sadzać Piątka na ławce"

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL