Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz Wieteska WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Wieteska

Transfery. Mateusz Wieteska: Nic nie wiem o odejściu z Legii

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Nazwisko Mateusza Wieteski najczęściej padało w kontekście możliwego odejścia z Legii Warszawa. Tymczasem sam piłkarz twierdzi, że o transferze... nic nie wie. - Skupiam się na pracy na obozie w Austrii - mówi.

Przedstawiciele Legii Warszawa nie ukrywali w ostatnim czasie, że Mateusz Wieteska jest na celowniku zagranicznych klubów. Dziennikarz "Super Expressu" pisał nawet o zainteresowaniu ze strony Dynama Kijów i SC Bragi.

- Zdajemy sobie sprawę, że mogą pojawić się różne oferty np. za Wieteskę - mówi nam Jarosław Jankowski, członek zarządu Legii Warszawa (cały wywiad zobacz TUTAJ).

Wieteska po MŚ U-21 dostał kilka dni wolnego, ale zameldował się już na zgrupowaniu w Austrii. Dziennikarze od razu zapytali go o możliwe odejście z Legii.

- W mediach pojawia się wiele informacji, ale zazwyczaj nie ma wielu konkretów. Ktoś wypuścił plotkę transferową, ale na razie nic nie wiem i skupiam się na pracy na obozie w Leogang - powiedział piłkarz, którego wypowiedzi cytuje serwis "Legia.net".

- Przede mną krótki obóz, na którym chcę pokazać trenerowi, że może na mnie liczyć w każdej chwili i na każdej pozycji. Moim celem jest wywalczenie sobie miejsce w pierwszej "jedenastce" - dodał.

Zobacz także: Okazałe zwycięstwo Legii w sparingu

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Przełomowy mecz Piotra Zielińskiego? "Nie oczekujmy, że będzie liderem"

Czy Mateusz Wieteska odejdzie latem z Legii Warszawa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL