Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Piątek Getty Images / Emilio Andreoli / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

"Trening zrobiony". Krzysztof Piątek ćwiczył na siłowni na Ibizie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Zawodnik AC Milan i reprezentacji Polski, Krzysztof Piątek, dba o formę podczas wakacji. Na Bahamach piłkarz biegał po tamtejszych plażach, a na Ibizie trenuje z ciężarami.

24-letni Krzysztof Piątek jest profesjonalistą w każdym calu. Piłkarz AC Milan, który razem ze swoją piękną małżonką, Pauliną Piątek (Procyk), obecnie bawi na wakacjach na Ibizie (WIĘCEJ TUTAJ), właśnie rozpoczął przygotowania do... nowego sezonu piłkarskiego.

Reprezentant Polski na InstaStories zamieścił zdjęcie z siłowni na wyspie hiszpańskiego archipelagu Baleary, w której ćwiczył podczas wakacyjnego pobytu. "Training done" (z ang. trening zrobiony) - możemy przeczytać na fotografii udostępnionej na portalu społecznościowym.

instagram.com/stories/pjona_9instagram.com/stories/pjona_9
Ibiza jest kolejnym przystankiem państwa Piątków w ich podróży poślubnej. Para najpierw poleciała do USA, gdzie zwiedziła m.in. Nowy Jork i Florydę. Potem zakochani wypoczywali na Bahamach. Tam napastnik Rossonerich również dbał o formę, biegając po plaży (więcej TUTAJ).

1 lipca sportowiec obchodził swoje 24. urodziny. Życzenia dla 6-krotnego reprezentanta Polski spływały z całego świata - więcej TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO Niezniszczalna. Joanna Jóźwik wygrała z kontuzją [cała rozmowa]Oglądaj Serie A NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL