Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik Instagram / Na zdjęciu: Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik

Wspólny koncert i dedykacja z serduszkiem. Jessica Ziółek wyznaje miłość Milikowi

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Narzeczona Arkadiusza Milika, Jessica Ziółek, promienieje ze szczęścia. Modelka wrzuciła do sieci zdjęcie piłkarza Napoli, które ozdobiła pięknym sercem.

Jessica Ziółek na InstaStories zamieściła zdjęcie swojego narzeczonego, Arkadiusza Milika. Na fotografii widzimy zawodnika Napoli i reprezentacji Polski, uśmiechającego się do kamery. W tle można zauważyć przepiękny krajobraz greckiej wyspy Mykonos, gdzie para ostatnio wypoczywała.

Ziółek kolejny już raz dała dowód na to, że jest najszczęśliwszą osobą pod słońcem. Na zdjęciu "fotografka" namalowała bardzo wymowne serduszko.

instagram.com/stories/jessica_ziolekinstagram.com/stories/jessica_ziolek
Na profilu Ziółek na Instagramie znalazła się też krótka relacja z koncertu przy zachodzie słońca, na którym bawili się świeżo upieczeni narzeczeni.
instagram.com/stories/jessica_ziolekinstagram.com/stories/jessica_ziolek
Milik i Ziółek zaręczyli się podczas wakacji w Grecji. Uroczystość odbyła się w pięknej scenerii. Piłkarz Napoli uklęknął przed swoją ukochaną na pomoście pośród rozpalonych lampionów - WIĘCEJ TUTAJ.

Pasjonatka mody, jak mówi o sobie Ziółek, nie kryła, że czekała na ten moment. "Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła AREK love you" - napisała w mediach społecznościowych, chwaląc się też zaręczynowym pierścionkiem.

ZOBACZ: Wynajmuje super jacht za 200 tys. tygodniowo. Cristiano Ronaldo pławi się w luksusach >>

ZOBACZ WIDEO Wojowniczka z Polski. Dorota Banaszczyk spłaciła długi i walczy o igrzyska [cała rozmowa]

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL