Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Piątek Getty Images / Marco Canoniero/LightRocket / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Basen, morze, yerba mate. Krzysztof Piątek relaksuje się na Ibizie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Krzysztof i Paulina Piątkowie od kilku dni bawią na Balearach. Piłkarz AC Milan wrzucił do sieci kolejne zdjęcie z luksusowych wakacji.

Krzysztof Piątek w środę zamieścił na InstaStories fotkę z Ibizy, na której wypoczywa w towarzystwie swojej małżonki - WIĘCEJ TUTAJ, Pauliny Piątek (Procyk). Na zdjęciu widzimy rękę zawodnika AC Milan, trzymającą... matero (jest to naczynie do przygotowywania yerba mate).

Hashtag "#matetime" (z ang. czas (yerba) mate) podpowiada, że Piątek jest zwolennikiem picia napoju przyrządzanego z listków i gałązek ostrokrzewu paragwajskiego. Zdrowotne właściwości yerba mate są coraz bardziej doceniane na świecie.

Na zamieszczonej fotografii możemy też zobaczyć widoki, jakie państwo Piątkowie mają ze swojego hotelowego apartamentu na Ibizie. Na uwagę zasługuje taras z prywatnym basenem, a także przepiękny widok na Morze Śródziemne.

instagram.com/stories/pjona_9instagram.com/stories/pjona_9
Hiszpańska wyspa na Balearach prawdopodobnie jest ostatnim przystankiem pary w ich podróży poślubnej. Wcześniej zakochani zwiedzili Nowy Jork i Florydę, a także wypoczywali na Bahamach.

ZOBACZ: Koniec rajskich wakacji Krzysztofa Piątka na Bahamach. Teraz Europa >>

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: zobacz nowy dom Marii Szarapowej. Robi wrażenie!Oglądaj Serie A NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL