Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartłomiej DrągowskiGetty Images / Nicolò Campo/LightRocket / Na zdjęciu: Bartłomiej Drągowski

Transfery. "Będzie numerem 1". Dyrektor sportowy Fiorentiny o przyszłości Drągowskiego

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Daniele Prade zapewnił, że Bartłomiej Drągowski w nowym sezonie będzie pierwszym bramkarzem Fiorentiny. - Jeśli tylko zadeklaruje, że chce z nami zostać - mówi dyrektor sportowy zespołu Serie A.

"Fiorentina mocno stawia na Bartłomieja Drągowskiego i to do tego stopnia, że poświęcono Lafonta, a teraz zdecydowano nie sprowadzać Viviano. Klub obawia się, że wywrze za dużą presję na Drągowskim, dając mu poważnego konkurenta" - pisał kilka dni temu ekspert piłkarski Alfredo Pedulla - WIĘCEJ TUTAJ.

Dziś podczas konferencji prasowej dyrektor sportowy ACF Fiorentina, Daniele Prade, dał do zrozumienia, że polski bramkarz może być pewny miejsca w składzie drużyny ze Stadio Artemio Franchi w sezonie 2019/20.
- Drągowski numerem 1? Jeśli tylko zadeklaruje, że chce z nami zostać, będzie pierwszym bramkarzem - stwierdził Prade.


21-letni Polak ma za sobą znakomite pół roku w barwach Empoli, gdzie był na wypożyczeniu. Wychowanek juniorskiej sekcji MOSP Jagiellonia Białystok świetną postawą zwrócił na siebie uwagę działaczy m.in. Southampton FC i AFC Bournemouth oraz kilku włoskich klubów.
Jeszcze w połowie czerwca agent Drągowskiego, Mariusz Kulesza, przekonywał, że jego klient nie zostanie na dłużej w klubie z Florencji - WIĘCEJ TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesięwsporcie: Cristiano Ronaldo niczym zawodowy sprinter

Bartłomiej Drągowski powinien zostać we Fiorentinie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL