WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Matthias Hangst / Na zdjęciu: Robben (z lewej), Lewandowski (nr 9)

"Jeden z najlepszych piłkarzy z jakim miałem okazję grać". Wymowne słowa Lewandowskiego

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Polski napastnik Bayernu Monachium wyjątkowo zareagował na wiadomość, że Arjen Robben postanowił zakończyć czynną karierę. Ze słów Roberta Lewandowskiego wynika, że Holender był kimś więcej niż tylko jednym z kolegów z zespołu.

Wiadomość o zakończeniu kariery przez Arjena Robbena błyskawicznie obiegła świat (TUTAJ więcej szczegółów >>). Co prawda od wielu tygodni było wiadomo, że Holender opuści Bayern Monachium, ale dziennikarze spekulowali, że wróci do ojczyzny i tam podpisze umowę z jednym z zespołów Eredivisie (pisaliśmy o tym TUTAJ >>). 

Nic z tego. Ze względu na kontuzje słynny Holender powiedział 'pas'. Ta decyzja wstrząsnęła nie tylko kibicami, ale i... Robertem Lewandowskim. Polski napastnik wielokrotnie podkreślał, że Robben zasługuje na miejsce w historii futbolu. Często podkreślał jego dokonania.

Kiedy dowiedział się o decyzji Arjena Robbena, zamieścił na Instagramie wymowne zdjęcie i podpis. ZOBACZ.

"Jeden z najlepszych piłkarzy z jakim miałem okazję grać. Dziękuję Ci za to, że byłeś wyśmienitym kolegą z drużyny. To był prawdziwy honor z Tobą grać" - napisał Polak.

Tak podniosłych słów nie pisze się w social mediach codziennie. Lewandowski należy raczej do skrytych osób. Tym większą siłę ma ta wypowiedź i to zdjęcie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesięwsporcie: Cristiano Ronaldo niczym zawodowy sprinter

Czy Bayern Monachium zdobędzie mistrzostwo Niemiec?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL