Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Neymar Getty Images / Srdjan Stevanovic / Na zdjęciu: Neymar

Transfery. Neymar chce odejść z PSG. Wymowne słowa piłkarza do dyrektora sportowego klubu

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
"Chcę odejść" - miał powiedzieć Neymar dyrektorowi sportowemu Paris Saint Germain. Leonardo próbował przekonać Brazylijczyka do zmiany decyzji, ale bezskutecznie.

Trwa zamieszanie transferowe wokół Neymara. Od kilku tygodni media informują, że Brazylijczyk przejdzie z Paris Saint-Germain do FC Barcelona. Na razie potwierdzenia transferu jednak nie ma, ale to nie oznacza, że wokół 27-letniego piłkarz nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie. 

Brazylijski portal uol.com poinformował, że Neymar rozmawiał telefonicznie w sprawie transferu do mistrza Hiszpanii z Leonardo, dyrektorem sportowym klubu. Napastnik miał powiedzieć, że chce odejść z Paris Saint Germain i jest to jego ostateczna decyzja. Leonardo nie był w stanie przekonać Neymara do zmiany zdania. Piłkarz nie chce już grać w zespole mistrza Francji. 

Przypomnijmy, że w poniedziałek Neymar nie stawił się na treningu Paris Saint-Germain. Przedstawiciele klubu zapowiedzieli karę dla Brazylijczyka (więcej TUTAJ). Ojciec piłkarza tłumaczył jednak, że 27-latek miał obowiązki charytatywne (więcej TUTAJ), o których jego klub wiedział od dawna.

Z kolei sam Leonardo również został poproszony o komentarz do transferu Brazylijczyka. Włoch nie wykluczył, że Neymar zostanie sprzedany w tym oknie transferowym. - Neymar może opuścić PSG, jeśli otrzyma ofertę, która będzie satysfakcjonowała nas wszystkich. Na razie nie wiemy jednak oficjalnie, kto chce go kupić i za jaką cenę. Takiego transferu nie przeprowadzimy w jeden dzień - powiedział dyrektor sportowy PSG dla "Le Parisien".

ZOBACZ WIDEO: Świetny sezon reprezentacyjnych napastników. Lewandowski: Nie rywalizujemy tylko współpracujemy. Z korzyścią dla drużynyOglądaj La Liga NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL