WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Adam Starszynski / PressFocus / Na zdjęciu: Sebastian Szymański (w środku) i Andrej Kadlec (z prawej)

Nowe sportowe kanały w polskiej telewizji. Startują Canal Plus Sport 3 i 4

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Canal Plus poinformował o włączeniu dwóch nowych sportowych kanałów do swojej oferty. Canal Plus Sport 3 i Canal Plus Sport 4 będą w całości poświęcone polskiej Ekstraklasie.

Nowe kanały zostały uruchomione na platformie nc plus 11 lipca. Jak czytamy na oficjalnej stronie Canal Plus, będzie można w nich zobaczyć wszystkie 296 meczów PKO Ekstraklasy (część z nich w ramach programu Multiliga Plus). Dodatkowo w ofercie pojawią się magazyny ligowe, skróty i analizy spotkań.

Na antenach Canal Plus Sport 3 i Canal Plus Sport 4 kibice będą mogli obejrzeć również archiwalne nagrania poświęcone polskim rozgrywkowym ligowym. 

Dwa nowe kanały zostaną udostępnione abonentom bez dodatkowych opłat. Jednocześnie na innych kanałach sportowych - Canal Plus Sport i nSport plus również pojawią się mecze oraz materiały dotyczące Ekstraklasy.

ZOBACZ WIDEO: Forma Piątka i Milika mobilizacją dla Lewandowskiego? "Współpracujemy, a nie rywalizujemy. Zyskują wszyscy"

Kanały CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 będą dostępne dla abonentów nc plus na pozycji 107 i 108. Kanały są gwarantowane do 31 maja 2021.

Rozwiąż quizGwiazdy, z których zrezygnowały kluby polskiej ekstraklasy - rozpoznajesz je na zdjęciach?

W sezonie 2019/2020 Ekstraklasa zagości także na antenach TVP. Telewizja publiczna w otwartych kanałach będzie transmitować po jednym meczu z każdej kolejki - w sobotę lub niedzielę. TVP w 12 kolejkach może wybrać najciekawsze spotkanie, w pozostałych 12 mecz drugiego wyboru, a w kolejnych 13 trzeciego wyboru. 

Czytaj teżOficjalnie: PGNiG Superliga w TVP przez cztery lata

Oglądasz Ekstraklasę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL