WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Norbert Barczyk / PressFocus / Na zdjęciu: kibice z Łodzi

Kibice Widzewa Łódź nadal zachwycają Polskę. Klub sprzedał 15 tysięcy karnetów

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Widzew Łódź nadchodzący sezon spędzi w II lidze, ale kibice tego klubu nadal gremialnie wykupują karnety. Nabywców znalazło już 15 tysięcy wejściówek, a to nie koniec procesu sprzedaży.

Co roku Widzew Łódź może pochwalić się dużą liczbą sprzedanych karnetów. W poniedziałek klub poinformował o tym, że już 15 tysięcy kibiców kupiło abonament na wszystkie mecze łódzkiego klubu. Do rekordu, który należy do fanów Widzewa, jeszcze trochę brakuje. Ten wynosi dokładnie 16 339 sprzedanych karnetów.

Wcześniej kibice Widzewa już kilka razy bili rekord Polski w kupowaniu karnetów. Przed poprzednim sezonem sprzedano ich 16 311. Dodajmy, że gdy klub rywalizował w III lidze, też regularnie nabywców znajdywało ponad 15 tysięcy wejściówek na mecze Widzewa.

17 lipca uruchomiona zostanie sprzedaż otwarta abonamentów na pozostałe miejsca. Tych będzie niewiele i tylko najszybsi szczęśliwcy nabędą karnet na spotkania Widzewa w II lidze.

Dodajmy, że pojemność stadionu wynosi 18 008, ale od tej liczby trzeba odjąć sektor dla gości, bufory bezpieczeństwa, a także miejsca dla mediów.

Zobacz także:
Transfery. Przeprowadzki jednak nie będzie. Donnarumma ma zostać w Milanie
Szalona teoria właściciela FC Płaska Ziemia. Javi Poves kupił klub, by promować swoje poglądy

ZOBACZ WIDEO: Wielki projekt Lewandowskiego. "Chciałbym, żeby pierwszy taki obiekt ruszył za dwa - trzy lata"


 

Czy Widzew Łódź awansuje do I ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL