Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Piątek Getty Images / Emilio Andreoli / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Otworzył butelkę jak rewolwerowiec. Krzysztof Piątek wystąpił w "Bottle Cap Challenge"

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
W ostatnich tygodniach hitem sieci jest "Bottle Cap Challenge", podczas którego zadaniem uczestnika jest strącenie nogą zakrętki z butelki. Teraz do akcji wkroczył Krzysztof "Il Pistolero" Piątek.

Kolejne internetowe wyzwanie, tym razem "Bottle Cap Challenge", dotarło do świata futbolu. Zadanie polega na efektownym otworzeniu butelki przy pomocy nogi. Na wzięcie udziału w zabawie ostatnio zdecydował się Krzysztof Piątek.

Zawodnik AC Milan i reprezentacji Polski zrobił to w swoim stylu - jak na "rewolwerowca" przystało. Na nagraniu udostępnionym na koncie na Twitterze ACMilan.com.pl widzimy, jak "Il Pistolero" strąca zakrętkę, wykonując swój znak rozpoznawczy, czyli słynne już "pistolety".


- To nie było przygotowane. Przysięgam. Jak strzeliłem drugą bramkę to pojechałem na kolanach i złożyły mi się te pistolety. Wyszło jak wyszło. Dobrze się przyjęło i później kontynuowałem (...) Ludzie we Włoszech zwariowali na tym punkcie - tak Piątek opowiadał o genezie swojej "cieszynki" w YouTubowym kanale "Foot Truck".

ZOBACZ: Krzysztof Piątek nie jest Robocopem. Woli być "Il Pistolero" >>

"Il Pistolero" z kolei wzięło się stąd, że Piątek nie chciał być nazywany "Robocopem". Taką ksywkę wymyślił mu Gennaro Gattuso. - Robocop? Jestem Piątek, wolę być "pistolero" - odpowiedział ówczesnemu szkoleniowcowi Rossonerich.

ZOBACZ: Serie A. "Przygotowania w toku". Krzysztof Piątek pokazał zdjęcie z treningu >>

ZOBACZ WIDEO: Forma Piątka i Milika mobilizacją dla Lewandowskiego? "Współpracujemy, a nie rywalizujemy. Zyskują wszyscy"

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL