Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sinisa Mihajlović Getty Images / Francesco Pecoraro / Na zdjęciu: Sinisa Mihajlović

Serie A. Sinisa Mihajlović zaczyna walkę z białaczką. Szybciej poszedł do szpitala

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Sinisa Mihajlović chciał jak najszybciej rozpocząć leczenie. Dlatego po konsultacji z klubem udał się do szpitala dzień wcześniej, niż było to zaplanowane.

Sinisa Mihajlović niedawno dowiedział się o śmiertelnej chorobie. W sobotę na konferencji prasowej publicznie zdradził, że choruje na białaczkę. Przyznał, że początkowo był zrozpaczony, ale następnie dodał, że zamierza wygrać z nowotworem.

Słowa wsparcia dla Sinisy Mihajlovicia. Kibice spotkali się z trenerem Bologny >>

Serbski szkoleniowiec miał iść do szpitala we wtorek. 50-latek jednak nie chciał tracić ani jednego dnia i postanowił przyspieszyć walkę z białaczką o jeden dzień. Dlatego już w poniedziałek zgłosił się do kliniki.

"W porozumieniu z bolońskim sztabem medycznym i oddziałem hematologicznym szpitala Sant'Orsola, trener poszedł do szpitala już w poniedziałek. Zgodnie z obietnicą od początku zaatakował chorobę. Jesteśmy z nim. Forza Sinisa" - pisze na swojej stronie Bologna.

ZOBACZ WIDEO: Forma Piątka i Milika mobilizacją dla Lewandowskiego? "Współpracujemy, a nie rywalizujemy. Zyskują wszyscy"

Serie A. "Forza Mister". Łukasz Skorupski i Kamil Glik wspierają Sinisę Mihajlovicia >>

Mihajlović najpierw przejdzie badania, które wykażą, na jaki rodzaj białaczki cierpi. Dopiero potem lekarze dostosują leczenie. Wszystko jednak wskazuje na to, że trener nie uniknie chemioterapii i radioterapii.

Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL