Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Neymar Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: Neymar

Brazylijczycy przeprowadzili rozmowę z Neymarem. Niedługo później ekskluzywny wywiad został skradziony

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Ktoś ukradł kartę pamięci, na której znajdował się wywiad z Neymarem. Autorzy twierdzą, że piłkarz wypowiedział się na temat swojej przyszłości, ale ta kwestia nie do końca jest pewna.

Ekskluzywny wywiad z Neymarem miał się pojawić w brazylijskim programie "Aqui na Band". Dziennikarze pojechali do jego instytutu i liczyli, że ich materiał odbije się szerokim echem. Media z całego świata chętnie cytują wypowiedzi Brazylijczyka, a szczególnie teraz, gdy wokół niego jest dużo zamieszania.

Neymar senior broni syna. "Nie brakuje mu szacunku do PSG" >>

Pierwsza rozmowa odbyła się w czwartek 11 lipca. W sobotę odbyło się drugie spotkanie. Po nim dziennikarze zorientowali się, że ktoś włamał się do ich samochodu. Jeszcze gorsze było to, że zabrano z niego najcenniejszą rzecz.

- Zabrali kartę pamięci z wywiadem, w którym Neymar wypowiedział się na temat swojej przyszłości - mówi reporter "Aqui na Band".

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski dla WP SportoweFakty: Szansa na medal na wielkim turnieju jest znikoma, ale chcemy dać Polakom radość i dumę

Czy komuś zatem zależało, by w świat nie poszła wypowiedź Neymara na temat transferu? Niekoniecznie. Nie ma bowiem pewności, że na ten temat się wypowiedział.

Transfery. Komplikacje ws. Neymara. Urząd skarbowy może storpedować zmianę klubu >>

"UOL Sport" dodaje, że przed wywiadem dziennikarze otrzymali listę tematów, o które nie mogą pytać. Piłkarz nie chciał rozmawiać o oskarżeniu o gwałt, przyszłości, powrocie do Barcelony i Copa America.

Czy Neymar tego lata odejdzie z PSG?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL