Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kajdanki PAP / Marcin Bielecki / Kajdanki

Piłkarzom Arandiny grożą wielkie wyroki. Są oskarżeni o gwałt na 15-latce

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Prokurator nie ma litości dla trójki piłkarzy, którzy odpowiadają za zgwałcenie 15-letniej dziewczyny. Jeden z nich może odsiedzieć za kratami nawet 44 lata.

Dwa lata temu w Hiszpanii wybuchła wielka afera, gdy policja aresztowała kilku zawodników klubu Arandina CF. Piłkarze zostali oskarżeni o zgwałcenie 15-letniej dziewczyny w niewielkiej miejscowości Aranda de Duero.

"Mam na sumieniu troje ludzi". Wojciech Ozimek musi żyć z piętnem zabójcy >>

Do dzisiaj nie zapadły wyroki w tej sprawie. To niebawem się zmieni. Gazeta "El Mundo" informuje, że prokurator zawnioskował o wielkie kary dla trzech oskarżonych.

Raul Calvo może zostać skazany na 44 lata więzienia. Z kolei Carlos Cuadrado i Victor Rodríguez niewiele mniej, bo prokurator chce kary 39 lat pozbawienia wolności.

"El Mundo" informuje, że hiszpańskie społeczeństwo jest podzielone w tej sprawie. Część ludzi domaga się bezwzględnego potraktowania, a z kolei inni apelują o łagodne potraktowanie.

Napoli przeprosiło partnerkę piłkarza. "Neapolitańczycy są dla mnie okropni" >>

Ojciec ofiary jednak nie zamierza dać za wygraną. Proces ciągnie się już dwa lata i chce, by ludzie, którzy skrzywdzili jego córkę, w końcu zostali sprawiedliwie osądzeni.

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski nie patyczkuje się. "Szkolenie jest na niskim poziomie"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL