Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Lothar Matthaeus, Giovane Elber i Dolph Lundgren Twitter / Na zdjęciu od lewej: Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Lothar Matthaeus, Giovane Elber i Dolph Lundgren

ICC: "Niezniszczalni". Legendy Bayernu Monachium i gwiazdy Hollywood na wspólnym zdjęciu

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Lothar Matthaeus pokazał, jak spędzają czas legendy Bayernu Monachium, które towarzyszą drużynie w USA. Byli piłkarze spotkali się z gwiazdami kina akcji.

Bayern Monachium w poniedziałek przyleciał do Stanów Zjednoczonych. Bawarczycy mają za sobą pierwszy sparing w ramach turnieju ICC. Robert Lewandowski strzelił gola, ale Niemcy przegrali z Arsenalem 1:2.

Carmelo Anthony na treningu Bayernu Monachium. Spotkał się z Robertem Lewandowskim >>

Mistrz Niemiec nie tylko przygotowuje się do nowego sezonu, ale także promuje, by powiększyć grono amerykańskich kibiców. Dlatego w USA drużynie towarzyszą legendy klubu - Lothar Matthaeus oraz Giovane Elber.

Robert Lewandowski ostrzega Bayern Monachium. Polak chce nowych piłkarzy w klubie >>

Byli piłkarze mają za sobą spotkanie z legendami kina akcji. Matthaeus pochwalił się wspólnym zdjęciem z Sylvestrem Stallonem, Arnoldem Schwarzeneggerem i Dolphem Lundgrenem, które podpisał "niezniszczalni".

Fani futbolu doskonale znają te gwiazdy Hollywood. Każdy przecież pamięta filmy "Rocky", "Terminator", czy "Rambo", które tym aktorom zapewniły wielką popularność.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: rosyjska aktorka jest fanką BarcelonyOglądaj Bundesligę NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL