Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew Boniek PAP / Grzegorz Michałowski / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Tego się nie zapomina. Imponująca żonglerka z piłką Zbigniewa Bońka (wideo)

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Obecnie jest szefem Polskiego Związku Piłki Nożnej, ale przypomniał kibicom o swoich świetnych umiejętnościach piłkarskich. W czasie relaksu, tak jakby od niechcenia, Zbigniew Boniek podbił piłkę jedną nogą aż 50 razy. Warto to zobaczyć.

"Prosta zabawa, 50 podbić, luzik, tylko jedną nogą" - napisał na swoim profilu na Twitterze Zbigniew Boniek i zamieścił wideo. Na nim prezes PZPN siedząc na leżaku podbija piłkę gołą stopą aż 50 razy. Co więcej, gdyby chciał byłby w stanie to zrobić chyba jeszcze więcej razy.

Nagranie z popisem umiejętności piłkarskich Zbigniew Bońka było szeroko komentowane na profilu prezesa PZPN, także przez znane osoby w polskiej opinii publicznej. "Proste. Tak mi się kiedyś cztery razy udało. Podbić - napisał dziennikarz Tomasz Lis. "Czas leci, a Zbigniew Boniek ciągle w formie" - to już natomiast komentarz Dawida Celta, byłego tenisisty, a prywatnie męża Agnieszki Radwańskiej. 

Czytaj także: Arkadiusz Malarz znowu został ojcem. Żona bramkarza pokazała zdjęcie z córką

W czasie swojej kariery piłkarskiej, Zbigniew Boniek rozegrał 80 spotkań dla reprezentacji Polski, w których strzelił 26 bramek. Z narodową kadrą zdobył brązowy medal na mistrzostwach świata w 1982 roku. W karierze klubowej obecny prezes PZPN reprezentował barwy Zawiszy Bydgoszcz, Widzewa Łódź i dwóch włoskich gigantów: AS Romy oraz Juventusu Turyn. Z tym drugim zespołem w 1985 roku sięgnął po Puchar Europy. 

Czytaj także: świetna forma Cristiano Ronaldo. Jedno zdjęcie wyjaśnia wszystko

ZOBACZ WIDEO: Borussia Dortmund lepsza od Liverpoolu. Pięć goli w ciekawym sparingu

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL