WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Catherine Ivill / Na zdjęciu: Marcus Rashford

Marcus Rashford ma powody do dumy. Jego siostra jest finalistką Miss Anglii

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Siostra Marcusa Rashforda odnosi pierwsze sukcesy w świecie mody. Jej urodę docenili jurorzy konkursu Miss Anglii, dzięki czemu Tamara Rashford znalazła się w gronie jego finalistek.

Tamara Rashford to przyrodnia siostra gwiazdora Manchesteru United. Oboje mają tego samego ojca, Roberta. 22-latka nie ukrywa swojej radości z tego, że znalazła się w gronie 55 finalistek konkursu Miss Anglii.

Jednak nie to jest dla niej najważniejsze. Chce zbierać pieniądze na cele charytatywne, a ewentualne zdobycie tytułu bardzo jej w tym pomoże.
Jak informuje "The Sun", Tamara Rashford wiele czasu poświęca na działalność charytatywną. Wspiera m.in. fundacje pomagające dzieciom chorym na raka czy białaczkę. To na ich leczenie chce zbierać fundusze w przyszłości.


- Najlepszą częścią tego konkursu jest aspekt pozyskiwania funduszów. To pozwala młodym kobietom wspierać innych. Od młodych lat interesuję się społeczeństwem i chcę dalej pomagać - powiedziała angielskim mediom. Finał konkursu Miss Anglii zaplanowany jest na 1 sierpnia w Newcastle. - Będzie to niezapomniane przeżycie - dodała.

Marcus Rashford to jeden z wyróżniających się piłkarzy Manchesteru United. 21-latek w klubie tym spędził całą swoją dotychczasową karierę. Jest 32-krotnym reprezentantem Anglii.

Zobacz także:
PKO Ekstraklasa: Legia - Pogoń. Radosław Majecki: Nic się nie stało. Przed nami jeszcze wiele kolejek

 
PKO Ekstraklasa. Legia - Pogoń. Co się dzieje z Legią? Falstart wicemistrzów Polski

ZOBACZ WIDEO: Borussia Dortmund lepsza od Liverpoolu. Pięć goli w ciekawym sparingu


 

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL