Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Abdülkadir Ömür w nowej koszulce Trabzonsporu, który wziął udział w klubowym filmieTwitter / Trabzonspor / Na zdjęciu: Abdülkadir Ömür w nowej koszulce Trabzonsporu, który wziął udział w klubowym filmie

Ten filmik podbija internet. Świetna inicjatywa Trabzonsporu. Już przynosi efekty sprzedażowe

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Tak się zdobywa serca własnych kibiców. Przedstawiciele tureckiego Trabzonsporu przygotowali filmik pokazujący nową koszulkę klubu. W materiale wystąpił wychowanek Abdülkadir Ömür. Film bije rekordy, a koszulki świetnie się sprzedają.

Ponad dwuminutowy materiał wideo pokazuje małego chłopca, który na zwykłej koszulce z krótkim rękawkiem wypisuje numer 10 ze swoim nazwiskiem. Wszystko widzi jego mama, która własnoręcznie dodaje do tej koszulki klubowe barwy Trabzonsporu, chcąc w ten sposób zrobić synowi niespodziankę. 

Chłopiec znajdują tą koszulkę i chwilę później pokazany już jest jako dorosły Abdülkadir Ömür (wychowanek, w seniorskim zespole od 2016 roku), który przywdziewa prawdziwy t-shirt klubowy. 

Filmik opublikowany na Twitterze klubu można zobaczyć poniżej:

Taka inicjatywa przedstawicieli Trabzonsporu spotkała się z bardzo pozytywną reakcją ze strony kibiców. Filmik w internecie obejrzało już ponad 10 milionów osób. Z kolei w jedną dobę klub sprzedał 15 tys. zaprezentowanych w materiale nowych koszulek. 

Czytaj także: Cristiano Ronaldo odetchnął z ulgą. Nie będzie procesu

Taką promocję ze strony klubu pochwalił między innymi Gerard Pique na Twitterze. W odpowiedzi przedstawiciele tureckiego klubu zdecydowali się wysłać w prezencie hiszpańskiemu obrońcy nową koszulkę.

Czytaj także: pierwsze chwile Michała Kucharczyka w rosyjskim klubie

ZOBACZ WIDEO: Borussia Dortmund lepsza od Liverpoolu. Pięć goli w ciekawym sparingu

Czy podoba Ci się filmik promujący nową koszulkę Trabzonsporu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL