Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lionel Messi i Mackenzie O'Neill Instagram / Na zdjęciu: Lionel Messi i Mackenzie O'Neill

11-letni chłopiec spotkał Lionela Messiego na plaży. Gwiazdor Barcelony zaprosił go do gry

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Mackenzie O'Neill do końca życia nie zapomni tych wakacji. Dzięki przypadkowemu spotkaniu miał okazję zagrać w piłkę z Lionelem Messim.

Lionel Messi w związku z udziałem w Copa America dostał dłuższy urlop i ostatnio wypoczywał na karaibskich plażach. Wakacje na wyspie Antigua spędzał także Mackenzie O'Neill. 11-latek z Londynu przypadkowo spotkał tam argentyńskiego gwiazdora.

Lionel Messi z rodziną na urlopie. Miejsce wakacji utrzymał w tajemnicy >>

Młody Brytyjczyk sam bawił się piłką. Zauważył to zawodnik Barcelony, który grał ze swoimi dziećmi. Po chwili nastolatek otrzymał propozycję nie do odrzucenia.

- Ojciec Lionela Jorge rzucił mi piłkę i zapytał, czy chcę z nimi zagrać. Po chwili graliśmy wszyscy razem przez 45 minut. To było coś niesamowitego - opowiada O'Neill w "Daily Mail".

11-latek był zaskoczony umiejętnościami Thiago Messiego, który ma sześć lat. Chłopcy spędzili ze sobą dużo czasu.

- Potem pływaliśmy razem z Lionelem Messim, a także byliśmy na małej łódce. Thiago wszędzie za mną chodził. Świetnie się bawiliśmy w wodzie. Lionel z kolei zachowywał się jak normalny ojciec. Cieszył się, że jego syn może się bawić z innymi dziećmi. Gdyby dłużej byli w Antigua, to pewnie bawilibyśmy się codziennie - dodaje Mackenzie.

Leo Messi - król jest nagi. Złotej Piłki nie będzie >>

Ostatecznie skończyło się na jednorazowej przygodzie, bo następnego dnia Messi z rodziną opuszczali karaibską wyspę. Młody Brytyjczyk liczy, że za rok znowu się spotkają.

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski dla WP SportoweFakty: Szansa na medal na wielkim turnieju jest znikoma, ale chcemy dać Polakom radość i dumę

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL