Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil GrosickiGetty Images / Richard Sellers/EMPICS/PA Images / Na zdjęciu: Kamil Grosicki

Brytyjskie media komentują ewentualne pozostanie Kamila Grosickiego. "Duży problem dla Hull"

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Coraz więcej wskazuje na to, że Kamil Grosicki nie opuści Hull City w letnim okienku transferowym. Brytyjskie media nie mają jednak wątpliwości: "to będzie duży problem dla Hull".

Daniel Kaniewski, agent Kamila Grosickiego, w rozmowie z TVP Sport powiedział wprost, że letniego transferu wcale może nie być. - Z Kamilem zawsze sporo się dzieje. Ale tym razem na pewno nie będzie o tym głośno. Sami zastanawiamy się, czy pozostanie Kamila w Hull City na kolejne pół roku, a nawet rok, nie będzie najlepszym rozwiązaniem - powiedział.

Brytyjskie media szybko podchwyciły ten temat i stwierdziły, że "jego pensja będzie problemem dla Hull City". "Hull Daily Mail" dodało, że Polak zarabia 25 tys. funtów tygodniowo i jest to pensja z Premier League, a nie The Championship.

Dotychczas Tygrysy jakoś mogły przełknąć ją, ponieważ dostawały jeszcze pieniądze w ramach spadku z Premier League. Od tego jednak sezonu tych przelewów już nie będzie, więc klub szukał oszczędności. Dlatego Hull chciało sprzedać Polaka.

ZOBACZ WIDEO: Borussia Dortmund lepsza od Liverpoolu. Pięć goli w ciekawym sparingu

Udałoby się nie tylko dołożyć kilka milionów z transferu, ale przede wszystkim zdjąć Grosickiego z listy płac. Najbardziej zadowolony z całego obrotu sprawy jest nowy menedżer zespołu Grant McCann. On zapowiadał, że chciałby pozostania Polaka. Nic dziwnego skoro to jeden z najlepszych piłkarzy w klubie - obok Jarroda Bowena.

Czas na transfer jest tak naprawdę do 8 sierpnia. Wówczas w Anglii zamyka się okienko i wprawdzie poza Wyspy Brytyjskie Grosicki mógłby odejść, ale wtedy "nie" powiedziałoby już samo Hull.

Zobacz takżeTransfery. Wysokie żądania Hull City. Ustalono cenę za Kamila Grosickiego

Zobacz takżeSparing. Kamil Grosicki znów z asystą. Dobry mecz Polaka dla Hull City

Czy Grosicki zostanie w Hull na ten sezon?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL