WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Denis Doyle / Na zdjęciu: Gareth Bale

Transfery. Agent Garetha Bale'a zaprzecza. "Tak się nie stanie"

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Agent Garetha Bale'a Jonathan Barnett zapowiedział, że walijski piłkarz na pewno nie zostanie wypożyczony z Jiangsu Suning do Interu Mediolan. - Nie będzie żadnej prowizorki - ogłosił.

Gareth Bale wkrótce podpisze jeden z największych kontraktów w historii. Walijczyk ma związać się kontraktem z chińskim Jiangsu Suning, który będzie mu płacił ponad milion euro tygodniowo (więcej TUTAJ)!

Właśnie ze względu na gigantyczne zarobki skrzydłowy przeniesie się do Azji, choć i w Realu Madryt nie zarabiał mało. Kontrakt z Królewskimi wciąż gwarantuje mu bowiem aż 600 tysięcy euro za siedem dni!

Zinedine Zidane zdradził, co zrobił Bale. Czytaj więcej--->>>

Pojawiło się jednak pytanie, czy aby na pewno Chińczycy znajdą pieniądze na wykupienie Bale'a, a jeśli nawet, to czy piłkarz rzeczywiście będzie grał w Chinach.

Otóż właścicielem klubu Jiangsu Suning jest miliarder Zhang Jindong i posiada on też większość akcji Interu Mediolan. Możliwe byłoby więc rozwiązanie, że Bale zostanie zawodnikiem Jiangsu, ale od razu wypożyczą go do Interu. Temu zaprzecza jednak jego agent.

 - Nie będzie żadnej prowizorki. Mogę zagwarantować, że Gareth, który jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, nie będzie nigdzie wypożyczany - zapewnił Jonathan Barnett, cytowany przez Sky Sports.

ZOBACZ WIDEO: Sevilla pokonała Liverpool. Mecz w cieniu bandyckiego faulu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL