Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Jan Christensen / Na zdjęciu: Niels Frederiksen

Eliminacje Ligi Europy. Lechia - Broendby. Trener gości pod wrażeniem atmosfery na gdańskich trybunach

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Lechia Gdańsk pokonała w czwartkowy wieczór Broendby IF 2:1 w II rundzie eliminacji do Ligi Europy. Trener gości, Lasse Frederiksen stwierdził, że jego zespół ma wciąż szansę wyeliminować Lechię.

Piłkarze Broendby IF przez wielu byli stawiani w roli faworyta, jednak nie pokazali tego na boisku. - Próbowaliśmy wygrać ten mecz, ale porażka 1:2 jest dalej korzystnym wynikiem dzięki temu, że udało nam się strzelić jedną bramkę. W drugim meczu mamy szansę wyeliminować Lechię Gdańsk - powiedział Niels Frederiksen, trener klubu z Danii.

Lechia Gdańsk tego dnia pokazała ofensywną grę, co również mogło zaskoczyć Duńczyków. - Uważam, że Lechia Gdańsk zagrała bardzo dobry mecz. Spodziewaliśmy się tego, że może wyjść wysoko i grać wysokim pressingiem. Wydawało mi się, że jesteśmy na to dobrze przygotowani i liczyłem że poradzą sobie z tym lepiej - dodał trener duńskiej drużyny.

Mecz w Gdańsku obejrzało 25 875 widzów. Doskonała atmosfera na trybunach również miała wpływ na grę Lechii na boisku. - Chciałbym zwrócić też uwagę na znakomitą atmosferę na gdańskim stadionie. Kibice ponieśli Lechię Gdańsk w czwartkowym meczu - podsumował Niels Frederiksen.

ZOBACZ WIDEO: Sevilla pokonała Liverpool. Mecz w cieniu bandyckiego faulu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Broendby IF odrobi stratę z pierwszego meczu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL