Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Enrico Locci / Na zdjęciu: Mariusz Stępiński

Włosi piszą o transferze Mariusza Stępińskiego. "Są na to coraz większe szanse"

Karol Wasiek
Karol Wasiek
"La Gazzetta dello Sport" pisze, że rosną szanse na transfer Mariusza Stępińskiego z II-ligowego Chievo Werona. Włosi twierdzą, że Polakiem mocno zainteresowana jest Brescia.

Ostatnio najczęściej nazwisko Mariusza Stępińskiego było łączone ze SPAL. Jednak z najnowszych doniesień "La Gazzetta dello Sport" wynika, że do wyścigu po polskiego napastnika mocno włączyła się Brescia Calcio.

Włosi twierdzą, że w tym momencie ten klub ma największe szanse na pozyskanie Stępińskiego, który jest związany umową z Chievo Werona. Fanem transferu Polaka jest trener Eugenio Corini.

Zobacz także: Liga Europy. Optymizm Zbigniewa Bońka

Problem w tym, że obecny pracodawca naszego napastnika następny sezon spędzi na zapleczu włoskiej ekstraklasy.

Stępiński nie ukrywa, że chce grać w Serie A. Polski napastnik zdobył 6 goli w poprzednim sezonie i był wyróżniającym się piłkarzem najgorszej drużyny we Włoszech.

Chievo zarobiło już ponad 13 mln na sprzedaży Mattii Baniego, Pawła Jaroszyńskiego, Fabio Depaoliego i Martina Valjenta. Ostatnia oferta za Stępińskiego na kwotę 3,5 mln euro została odrzucona.

Czytaj również -> Rekordowe premie dla Legii Warszawa


ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski z planem na kolejne lata. "Chcę szkolić zawodników do gry w wielkich klubach" [cała rozmowa]

Czy Mariusz Stępiński kolejny sezon spędzi w Seria A?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL