Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ryszard Niemiec Getty Images / PIOTR KUCZA/FOTOPYK / Na zdjęciu: Ryszard Niemiec

Ryszard Niemiec próbuje bronić Kamila D. Skandaliczny wpis działacza oburzył internautów

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Ryszard Niemiec, skomentował jazdę po pijaku dziennikarza Kamila D. "Niech rzuci kamieniem, ten co na fleku nie wsiadł do auta!" - napisał działacz piłkarski na Twitterze.

Znany dziennikarz Kamil D. w piątek (26 lipca) miał stłuczkę na autostradzie A1, niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego - WIĘCEJ TUTAJ. Jego BMW X6M uderzyło w jeden ze stojących tam pachołków. Kierowca był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało, że ma 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Do sprawy Kamila D., który trafił do aresztu, w sobotę odniósł się działacz piłkarski, Ryszard Niemiec. "Niech rzuci kamieniem, ten co na fleku nie wsiadł do auta!" - napisał prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej na Twitterze, próbując w głupi sposób tłumaczyć nieodpowiedzialne zachowanie Kamila D. "Podziwiam i zazdroszczę..." - odpowiedział 80-letni Niemiec na tweeta, w którym jeden z internautów zadeklarował, że nie wsiada do auta po pijaku.

Komentarz Niemca wywołał burzę w sieci. "Panie Ryszardzie jak ma Pan problem, to proszę się leczyć, nie o nim opowiadać", "Na Fleku czyli na bani? Tego się nie spodziewałem po panu...", "Zdaję sobie sprawę, że jest Pan wychowany w innym systemie, ale on się zakończył (teoretycznie)" - to tylko wybrane komentarze oburzonych twitterowiczów.

ZOBACZ: Euro w Amp Futbolu. Ostry komentarz Ryszarda Niemca. "Wyr....li nas 8 lat temu, mamy to 8 lat później" >>

Nie brakuje też głosów, że po takich słowach Niemiec powinien stracić stanowisko w Małopolskim Związku Piłki Nożnej, na czele którego stoi od 1993 r. (w latach 1993-2000 kierował Krakowskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej).

ZOBACZ: Trudna sytuacja finansowa Wisły Kraków. Pomoc deklaruje Ryszard Niemiec >>

ZOBACZ WIDEO: Borussia Dortmund lepsza od Liverpoolu. Pięć goli w ciekawym sparingu

Jesteś zbulwersowany/zbulwersowana tweetem Ryszarda Niemca?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (23):

Wszystkie komentarze (23)

Komentarze (23)

×
    Wszystkie komentarze (23)
    PRZEJDŹ NA WP.PL