Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jose Antonio ReyesGetty Images / NurPhoto / Na zdjęciu: Jose Antonio Reyes

Fałszywa zbiórka na rzecz wdowy po Jose Antonio Reyesie. Sprawą zajęła się policja

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Żona zmarłego Jose Antonio Reyesa padła ofiarą oszusta, który w sieci założył fałszywe konto i prowadził zbiórkę pieniędzy. Sprawą zajęła się policja.

Stróże prawa badają, kto stał za stworzeniem fikcyjnego profilu i podszywał się pod Noelię Lopez. Wcześniej złożono doniesienie w komisariacie w rodzinnym mieście piłkarza, Utrerze. Fałszywy profil został usunięty z sieci i złodziej nie może już pozyskiwać środków finansowych.

Oszust za pośrednictwem Instagrama prosił o wpłaty pieniędzy na konto, co miało pomóc Noelii Lopez. To wdowa po Jose Antonio Reyesie, który 1 czerwca zginął w wypadku samochodowym na autostradzie między Sewillą a Utrerą. Małżonka piłkarza ostrzegła fanów przed złodziejem i prosiła, by nie wpłacali pieniędzy na podane konto.

Osoba podszywająca się pod Lopez robiła wszystko, by uwiarygodnić swoje działanie. Na profilu na Instagramie zamieszczał zdjęcia z Noelii Lopez, Jose Antonio Reyesa oraz ich dzieci. Prawdopodobnie zostały one skopiowane z oficjalnych profili Lopez w mediach społecznościowych.

- Bez względu na moją sytuację finansową nigdy nie prosiłabym o pomoc, a już na pewno nie w ten sposób - przekazała Lopez, którą cytuje "The Sun". - Nie wiem, kto mógłby stać za tym kontem. Nikt nie zna rzeczywistości, której doświadczamy i ogromnego bólu po utracie kogoś tak ważnego w naszej rodzinie - dodała.

Zobacz także:
Mocne słowa Lewandowskiego. "Potrzebujemy jakości!"
Lewandowski skrytykowany. "Totalnie bezużyteczny, wyłączony z gry"


ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski z planem na kolejne lata. "Chcę szkolić zawodników do gry w wielkich klubach" [cała rozmowa]

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL