WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Rafał Rusek / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski

Euro 2020. Bilety. UEFA ogłosiła wyniki losowania 1. fazy sprzedaży

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Szczęśliwcy, którzy zostali wylosowani przez UEFA, mają czas do 18 sierpnia na wpłatę odpowiedniej kwoty za bilety na mecze Euro 2020.

"Wyniki losowania biletów na Euro 2020! Sprawdź pocztę e-mail lub zaloguj się na swoje konto 'biletowe' na stronie UEFA, żeby sprawdzić, czy ci się udało. Jeśli tak, upewnij się, że wpłacisz kwotę do godz. 14:00 w dniu 18 sierpnia, by zarezerwować swoje miejsca" - czytamy na koncie UEFA EURO 2020 na Twitterze.

W 1. fazie sprzedaży biletów na Euro 2020 kibice mogli aplikować o wejściówki (na konkretną datę i wybrany stadion) od 12 czerwca do 12 lipca na stronie euro2020.tickets.uefa.com.


Obowiązują trzy kategorie cenowe. Na mecze grupowe wejściówki - w zależności od miasta - kosztują 30/50 euro, 75/125 euro i 125/185 euro. Tańsze bilety można zakupić na spotkania w Baku, Bukareszcie i Budapeszcie. Na finał w Londynie ceny kształtują się od 295 do 945 euro.

ZOBACZ WIDEO: Szalony mecz Manchesteru City z Liverpoolem. Decydowały karne! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

ZOBACZ: Euro 2020. Bilety. Ostatni dzień na nabycie wejściówek w pierwszej fazie! >>

Fani futbolu będą mogli aplikować o bilety również w grudniu i potem od kwietnia przyszłego roku. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 12 czerwca - 12 lipca 2020 r.

Mecze będą rozgrywane w dwunastu miastach: Amsterdamie (Holandia), Baku (Azerbejdżan), Bilbao (Hiszpania), Budapeszcie (Węgry), Bukareszcie (Rumunia), Dublinie (Irlandia), Glasgow (Szkocja), Kopenhadze (Dania), Londynie (Anglia), Monachium (Niemcy), Rzymie (Włochy) i Sankt Petersburgu (Rosja).

ZOBACZ: Eliminacje Euro 2020. Wystarczyły cztery mecze. Polska już prawie pewna awansu >>

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL