Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / A. Hassenstein / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Zdjęcie, które chwyta za serce. Robert Lewandowski przywitał się ze stęsknioną Klarą

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Robert Lewandowski każdą wolną chwilę stara się spędzać z rodziną. Tych w ostatnich dniach nie miał zbyt wiele. W sobotę wrócił z obozu, a już w niedzielę wyjeżdża na mecz. W domu czekają na niego stęsknione Anna i Klara Lewandowskie.

"Jeden obraz potrafi zastąpić tysiąc słów... Nasze życie ciągle na walizkach, w samolotach, w podróży. Uwielbiamy powroty do domu" - napisała na Instagramie Anna Lewandowska i dołączyła zdjęcie witającego się z córką Roberta Lewandowskiego. Piłkarz wrócił w sobotę ze zgrupowania, a już w niedzielę wyjeżdża z Bayernem Monachium na mecz Pucharu Niemiec z Energie Cottbus.

Do wpisu żona napastnika mistrzów Niemiec dodała słowa "Tatusiu, tatusiu", co sugeruje, że tak córka pary wita piłkarza po długo oczekiwanym powrocie do domu.

Wcześniej Lewandowska dodała wpis, w którym przekazała, że weekend spędzi z małą Klarą. "Plany na weekend? U nas chyba pierwszy weekend bez planów. Mam zamiar spędzić z Klarą fajny czas, bez pośpiechu i na chillu. No i tęsknimy za tatusiem, który jest znowu na obozie" - napisała.


Mecz Pucharu Niemiec pomiędzy Energie Cottbus i Bayernem Monachium zaplanowany jest na poniedziałek 12 sierpnia, a jego początek wyznaczono na godzinę 20:45. Awans do II rundy zapewni sobie zwycięzca spotkania.

Zobacz także:
Transfery. Nastoletni talent z Nigru może wzmocnić Jagiellonię Białystok
Juventus. Kiedy Włochy to za mało

ZOBACZ WIDEO: Wielki projekt Lewandowskiego. "Chciałbym, żeby pierwszy taki obiekt ruszył za dwa - trzy lata"

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL