Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Alex Morton / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Sparing. "Krzysztof Piątek w pełni wykorzystał mecz". Piękny gest polskiego napastnika AC Milan

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
AC Milan pokonał w sparingu KF Feronikeli (wynik 2:0). Krzysztof Piątek nie błyszczał na boisku, ale po meczu pokazał klasę. Polski piłkarz został bohaterem mediów.

"Krzysztof Piątek był bez wątpienia jednym z zawodników, którzy w pełni wykorzystali ten mecz. Po spotkaniu, chociaż miał wiele ofert wymiany koszulki z zawodnikami Feronikeli, podarował ją dziecku, które przyszło na stadion" - pisze po sobotnim meczu Milanu z KF Feronikeli (wynik 2:0) kosowski serwis telegrafi.com.

Dziennikarze są pod wrażeniem postawy reprezentanta Polski, który sprawił młodemu kibicowi ogromną radość. Chłopiec jest wielkim fanem Milanu i samego Piątka. Na Stadionie Miejskim w Prisztinie trzymał karton z napisem w języku polskim: "Daj mi swoją koszulkę, proszę".

Po zwycięskim sparingu z KF Feronikeli "El Pistolero" spełnił prośbę i wręczył chłopcu swój trykot.

ZOBACZ: Sparing. "Szansa na przełamanie dla Krzysztofa Piątka". AC Milan zagra z drużyną z Kosowa >>

Mecz w Kosowie nie był wielkim widowiskiem. Milan zdominował wydarzenia na boisku, ale piłkarze Marco Giampaolo grali bardzo nieskutecznie. Nie przełamał się Piątek (Polak rozegrał 45 minut), który nie zdobył jeszcze bramki w grach kontrolnych przed sezonem 2019/20. W sobotę (17 sierpnia) Rossoneri zmierzą się w meczu towarzyskim z trzecioligową Ceseną.

Czytaj także: Włoskie media bez pardonu o Krzysztofie Piątku. "Przeżywa kryzys"

ZOBACZ WIDEO: Championship. Kolejny bardzo dobry mecz Grabary! QPR - Huddersfield 1:1 [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL