Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Ruchu ChorzówNewspix / Adam Starszynski / PressFocus / Na zdjęciu: piłkarze Ruchu Chorzów

Odpowiedź działaczy na protest kibiców Ruchu Chorzów: wstęp wolny na mecz

Michał Piegza
Michał Piegza
Działacze Ruchu Chorzów poinformowali, że wstęp na sobotni mecz Niebieskich z Foto-Higieną Gać w III lidze będzie bezpłatny. Fani 14-krotnych mistrzów Polski bojkotują domowe spotkania Niebieskich i nie zamierzali kupować biletów na mecz.

Wydawało się, że pierwszy mecz Ruchu Chorzów w III lidze (dwa spotkania zostały przełożone) obejrzy garstka widzów. W związku z bojkotem fani nie zamierzali kupować biletów na potyczki przy Cichej 6 do czasu spełnienia przez działaczy postulatów (m.in. bezzwrotne wyłożenie środków na funkcjonowanie Ruchu).

Czytaj także: Totolotek Puchar Polski: awans Ruchu Chorzów w dramatycznej końcówce

Do czwartku klub sprzedał znikomą liczbę wejściówek na potyczkę z Foto-Higieną Gać. Tymczasem w piątek działacze na stronie ruchchorzow.com.pl poinformowali, że decyzją Zarządu i Rady Nadzorczej Ruchu Chorzów wstęp na sobotnie spotkanie (godzina 17) będzie darmowy. 

Chętni na obejrzenie pierwszego w historii meczu Niebieskich na czwartym (!) poziomie rozgrywkowym w Polsce po bezpłatne bilety mogą się zgłaszać w Strefie Kibica, a w dniu spotkania przy stadionowych kasach. 

Czytaj także: Zagrożona budowa stadionu Ruchu Chorzów

ZOBACZ WIDEO Polacy za granicą świetnie rozpoczęli sezon. "Krychowiak odrodził się w Rosji"

Ruch Chorzów z Foto-Higieną Gać

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

 • Waldi73 Zgłoś
  Ludzie ( kibice Ruchu ) wywieżcie tych nieudaczników na taczkach !! Jedna taczka pewnie za mało będzie. Już za darmo chcą wpuszczać byle tylko kasę od urzędu miasta doić. Rozgońcie
  Czytaj całość
  to dziadostwo i startujcie od 4 ligi. Ale to już powinno być dawno zrobione. A nie granie meczy z jakimś Foto higiena Gać. Co to Q ... jest ????

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL