Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub Czerwiński WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Na zdjęciu: Jakub Czerwiński

Poważny uraz Jakuba Czerwińskiego. "Jesteśmy na etapie diagnostyki"

Michał Piegza
Michał Piegza
Kolejnego zawodnika stracił Piast Gliwice. W najbliższym czasie z gry wyłączony będzie obrońca Jakub Czerwiński. Na razie nie wiadomo, kiedy jeden z filarów mistrzów Polski wróci do zdrowia.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Piast Gliwice w najbliższych tygodniach nie będzie mógł skorzystać z usługMartina Konczkowskiego i Daniego Aquino. W czwartek kontuzji doznał kolejny zawodnik mistrzów Polski. - Na treningu urazu kolana doznał Jakub Czerwiński, który nieszczęśliwie zderzył się z naszym bramkarzem. Kontuzja wygląda poważnie, ale jesteśmy na etapie diagnostyki, więc nie wiemy do końca, jak długo potrwa jego pauza - wyjaśnił, cytowany przez portal piast-gliwice.eu, trener Waldemar Fornalik.

Jakub Czerwiński to jedno z najważniejszych ogniw w jedenastce Piasta. Bez tego zawodnika mistrzowie Polski znacznie tracą na wartości. W niedzielę gliwiczan czeka potyczka z Wisłą Płock.

Oprócz Czerwińskiego i wspomnianych wcześniej Konczkowskiego i Aquino niepewny jest występ Patryka Dziczka i Marcina Pietrowskiego i Aleksandra Jagiełły. - Możliwe, że te urazy to pokłosie tego tempa, w jakie wpadliśmy na początku sezonu - przyznał trener Fornalik.

Czytaj także: Odpowiedź działaczy na protest kibiców Ruchu Chorzów: wstęp wolny na mecz

ZOBACZ WIDEO Polacy za granicą świetnie rozpoczęli sezon. "Krychowiak odrodził się w Rosji"

Piast Gliwice z Wisłą Płock

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL