Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz HajtoNewspix / Na zdjęciu: Tomasz Hajto

Tomasz Hajto nie oszczędza się przed operacją. Odpowiedział na wyzwanie Zbigniewa Bońka (wideo)

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Prezes PZPN, Zbigniew Boniek, niedawno znowu popisywał się żonglerką. Tomasz Hajto nie chciał być gorszy i zrobił to samo kilka dni przez zabiegiem Achillesa.

Tomasz Hajto kilka dni temu doznał poważnej kontuzji zerwania ścięgna Achillesa. W poniedziałek były reprezentant Polski ma przejść operację. Na razie jednak nie daje sobie taryfy ulgowej.

Tego się nie zapomina. Imponująca żonglerka z piłką Zbigniewa Bońka (wideo) >>

Niedawno prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, na Twitterze pochwalił się żonglerką. Hajto to podchwycił i podjął się wyzwania.

Tomasz Hajto pokazał zdjęcie z dzieciństwa >>

- Prezes Boniek żonglował na krześle na wczasach, to ja sobie żongluję z zerwanym Achillesem przed operacją na leżaku - mówi były piłkarz w trakcie podbijania piłki.

Po pierwszym nagraniu 62-krotnego reprezentanta Polski jeden z internautów zarzucił Hajcie, że żonglował piłką do siatkówki plażowej. Hajto postanowił pokazać, że z futbolówką też daje sobie radę i zamieścił kolejny filmik. 

- Żonglerka na wózku przed poniedziałkowym zabiegiem lewego Achillesa. Jak się da, to się da - powiedział były piłkarz w trakcie swojego pokazu. 

ZOBACZ WIDEO Bundesliga. Robert Lewandowski z dwoma golami na początek sezonu. Bayern poniżej oczekiwań [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL