Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo East News / PATRICIA DE MELO MOREIRA / AFP / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Wyszło na jaw, ile zapłacił Cristiano Ronaldo za milczenie Kathryn Mayorgi

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Trwa proces cywilny w sprawie rzekomego gwałtu Cristiano Ronaldo na Kathryn Mayordze. Pełnomocnicy piłkarza przedstawili dokument z 2010 roku, który ujawnia, ile wtedy piłkarz zapłacił za milczenie.

Kilka tygodni temu prokuratura postanowiła nie wnosić aktu oskarżenia przeciwko Cristiano Ronaldo z powodu braku dowodów. Chodzi o wydarzenia z 2009 roku. Portugalski gwiazdor w Las Vegas miał zgwałcić Kathryn Mayorgę.

Diego Forlan krytykuje Cristiano Ronaldo. "Zawsze chciał być blisko lustra" >>

Amerykańska modelka nie daje za wygraną i chce udowodnić światu, że mówi prawdę. Dlatego wytoczyła proces cywilny, który już trwa. Pełnomocnicy "CR7" w końcu zdecydowali się ujawnić dokument z 2010 roku.

To wtedy Ronaldo zapłacił Amerykance za milczenie. Kwota jednak była owiana tajemnicą aż do teraz. Z dokumentów sądowych wynika, że Mayorga otrzymała od piłkarza 375 tys. dolarów.

Reprezentanci gracza Juventusu Turyn ujawniając dokument, zapewnili, że ówczesna zapłata w żadnym wypadku nie była przyznaniem się do winy. Ronaldo zależało jedynie, aby sprawa nie wyciekła do mediów.

Reklama z Cristiano Ronaldo podbija sieć. Kibice płaczą ze śmiechu (wideo) >>

Mayorga domaga się unieważnienia tamtej umowy. W pozwie stwierdziła, że piłkarz i jego przedstawiciele dziewięć lat temu wykorzystali jej słaby stan emocjonalny i zmusili ją do podpisania ugody. Już wcześniej prokuratura uznała, że nie ma na to wystarczających dowodów.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: drobił, drobił i... Brazylijczyk ośmieszył się, wykonując karnego!Oglądaj Serie A NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL