Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo (z prawej) wraz ze swoim synemInstagram / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo (z prawej) wraz ze swoim synem

Cristiano Ronaldo pokazał synowi, gdzie się wychowywał. "Nie mógł uwierzyć"

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Cristiano Ronaldo ujawnił, że zabrał swojego najstarszego syna do miejsca, w którym się wychowywał. - Gdy weszliśmy do środka, nie mógł uwierzyć, że tam mieszkałem - zdradził Portugalczyk.

Cristiano Ronaldo jest obecnie jedną z największych gwiazd sportu na całym świecie i odnosi wielkie sukcesy piłkarskie, co z kolei przekłada się na stan jego konta. Portugalczyk zarabia ogromne pieniądze dzięki grze w Juventusie a także dzięki kontraktom reklamowym.

34-latek nie zawsze jednak mógł na to liczyć. Jako dziecko Ronaldo nie mieszkał w luksusach, a po podjęciu decyzji o dołączeniu do szkółki Sportingu było mu jeszcze trudniej.

Po latach Ronaldo postanowił zabrać swojego najmłodszego syna do mieszkania w Lizbonie, gdzie trafił w wieku 12 lat, gdy pojawił się w stolicy po opuszczeniu rodzinnej Madery.

ZOBACZ WIDEO Sandro Kulenović wygwizdywany przez kibiców Legii. "Powstała już teoria spiskowa, dlaczego gra"

Tyle zapłacił Ronaldo Kathryn Mayordze? Padła kwota

 - Dla mnie i dla niego było to ekscytujące. Gdy weszliśmy do pokoju, w którym mieszkałem, odwrócił się do mnie i zapytał: tato, naprawdę tu mieszkałeś? Nie mógł w to uwierzyć - mówi Ronaldo, cytowany przez dziennik "AS".

 - Dzieci myślą, że wszystko w życiu przychodzi łatwo. Domy, samochody, ubrania... Nie wszystko to jednak spada ci pod nogi. Chcę pokazać synowi, że nie do końca tak jest. Sam talent nie wystarczy, trzeba mocno pracować - przekonuje.

Najstarszy syn napastnika Juventusu, Cristiano Junior, w czerwcu skończył dziewięć lat. Ronaldo ma jeszcze trójkę dzieci - Mateo, Evę oraz Alanę.

Cristiano Ronaldo skrytykowany. "Zawsze chciał być blisko lustra"

Komentarze (1):

 • Columbus Zgłoś
  Panie Ronaldo,jasne że trzeba ciężko pracować,tyle że to tylko jeden z czynników do sukcesu,poza tym talent,końskie zdrowie,dużo szczęścia,odpowiedni ludzie wokół.Tak że nie
  Czytaj całość
  upraszczaniu że tylko praca.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL