Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Iker Casillas Getty Images / Quality Sport Images / Na zdjęciu: Iker Casillas

Media: Iker Casillas chce wrócić na boisko. W grudniu kluczowe badania

Karol Wasiek
Karol Wasiek
"A Bola" informuje, że Iker Casillas nie zamierza kończyć kariery. Bramkarz chce wrócić na boisko. Kluczowe dla losów jego przyszłości będą wyniki badań, które piłkarz przejdzie w grudniu.

1 maja Iker Casillas doznał zawału serca podczas treningu FC Porto. Portugalskie media informowały, że 37-latek zawiesi buty na kołku i zakończy karierę.

Te doniesienia okazały się nieprawdziwe, ponieważ bramkarz nie zamierza schodzić ze sceny. Piłkarz chce wrócić na boisko.

"A Bola" informuje, że kluczowe dla losów jego przyszłości będą wyniki badań, które piłkarz przejdzie w grudniu. Jeśli wyjdą pozytywnie, to bramkarz będzie mógł wrócić do drużyny i powalczyć o miejsce w składzie.

Zobacz także: Premier League. Pep Guardiola krytykuje VAR. "Może sędziowie wyszli na kawie?"

W tym momencie Casillas odgrywa nową rolę w FC Porto. Golkiper jest łącznikiem między zawodnikami, a sztabem trenerskim i dyrektorami klubu. - Zamierzam robić coś innego niż zwykle robiłem, czyli przebywanie na boisku. Postaram się być łącznikiem między zespołem i klubem - mówił niedawno.

Hiszpan trafił do Porto w 2015 roku po 16 latach gry w pierwszej drużynie Realu Madryt. Tam świętował największe klubowe sukcesy, jak trzykrotny triumf w Lidze Mistrzów czy pięć mistrzostw Hiszpanii.

Zobacz także: Transfery. Arsenal szykuje się już na zimowe okienko. Klub zapowiada wzmocnienia

ZOBACZ WIDEO Legia Warszawa - Rangers FC. Dwumecz bez wyraźnego faworyta? "Szanse są równe"

Czy Iker Casillas powinien zakończyć karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL