Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Magdalena Kralka Facebook / Malopolska.Policja / Magdalena Kralka

Miała kierować gangiem kiboli Cracovii. Magdalena Kralka poszukiwana listem gończym

Dawid Borek
Dawid Borek
Prokuratura wydała list gończy za Magdaleną Kralką. Kobieta jest podejrzewana o kierowanie grupą przestępczą - gangiem kiboli Cracovii.

"Osoba poszukiwana na podstawie listu gończego wydanego przez Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie. Za kobietą wydany został także Europejski Nakaz Aresztowania. Poszukiwana czerwoną notą Interpolu" - przekazała policja.

"Podstawa poszukiwań: Art. 258 k.k § 3 - Zakładanie lub kierowanie grupą przestępczą albo związkiem określonym w art. 258 k.k § 1, mającym na celu popełnianie przestępstw" - czytamy w komunikacie służb.
Magdalena Kralka ma 30 lat, 172 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, proste włosy w kolorze blond oraz zielone oczy. Ostatni raz zamieszkiwała w Krakowie.

ZOBACZ WIDEO Podsumowanie tygodnia. Sprawa Carlitosa i świetne wejście w sezon Roberta Lewandowskiego


"Gazeta Krakowska" informuje, że Magdalena Kralka jest podejrzewana o kierowanie grupą przestępczą - gangiem kiboli Cracovii.

"Z naszych informacji wynika, że w przeszłości poszukiwana działała w tej samej grupie co Adrian Z., ps. Zielony. To jeden z liderów pseudokibiców Cracovii, który w grudniu 2017 roku został zastrzelony przez policyjnych antyterrorystów" - donosi gazeta.

Kralka miała być odpowiedzialna za rozliczenia finansowe z nielegalnej działalności, a po śmierci Adriana Z. angażować do współpracy nowych ludzi i stanąć na czele gangu kiboli Cracovii, której członkowie zajmowali się sprowadzaniem narkotyków z Hiszpanii.

Zobacz także:
Szczegółowy terminarz 8., 9., 10. i 11. kolejki PKO Ekstraklasy. Znamy dokładną datę meczu Piast - Legia
PKO Ekstraklasa. Frekwencja na stadionach piłkarskich: pięć stadionów z ponad 10 tysiącami kibiców na trybunach

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL