Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert LewandowskiGetty Images / A. Beier / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski chce podpisać jeszcze jeden kontrakt

Jacek Stańczyk
Jacek Stańczyk
Robert Lewandowski przyznał, że po wypełnieniu kontraktu z Bayernem, chce podpisać jeszcze jedną umowę z mocnym, europejskim klubem!

W czwartek napastnik reprezentacji Polski złożył podpis nad kolejnym kontraktem z mistrzem Niemiec. 31-letni Polak związał się z Bayernem Monachium do 2023 roku. Według nieoficjalnych niemieckich mediów, Robert Lewandowski dostał podwyżkę, podstawowa pensja wzrosła mu z 15 mln brutto do 20 mln brutto - WIĘCEJ TUTAJ

 - Bayern stał się moim sportowym domem. Ponadto ja i moja rodzina jesteśmy szczęśliwi w Monachium. Jestem przekonany, że wiele osiągniemy w kolejnych latach. Bayern to jeden z trzech największych klubów na świecie, a my mamy znakomity zespół. Jestem dumny z bycia częścią tego klubu - powiedział tuż po podpisaniu umowy. 

Czteroletni kontrakt mógłby oznaczać, że as naszej kadry planuje już zakończyć karierę w monachijskim klubie. I tak, Lewandowski rozważa taką opcję, jest w stanie do końca grać w Monachium. Z drugiej strony mówi jednak Onetowi bardzo tajemniczo. 

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Bayern Monachium docenił Lewandowskiego. "Piłkarze po trzydziestce nie otrzymują długoletnich umów"

 - Nie ulega wątpliwości, że nie jest to mój ostatni kontrakt podpisany z silnym europejskim klubem. Za cztery lata na pewno będę w takiej formie, by występować w drużynie z najwyższej półki. Mówimy o perspektywie kilku lat, więc trudno teraz powiedzieć, czy będzie to Bayern - powiedział piłkarz. 

Lewandowski gra w Bayernie od 2014 roku. Zdobył z tym klubem 5 tytułów mistrza Bundesligi, wywalczył też trzy tytuły najlepszego strzelca ligi.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL