Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez East News / GTRES / Na zdjęciu od lewej Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo zmienił swój testament. Fortunę przejmie Georgina Rodriguez

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Portugalski gwiazdor woli być przygotowany na każdy scenariusz, nawet ten najgorszy. Dlatego Cristiano Ronaldo zmienił testament i w przypadku nagłej śmierci jego dorobek przejmie Georgina Rodriguez.

Wygląda na to, że Cristiano Ronaldo znalazł kobietę swojego życia. Od kilku lat żyje w związku z Georginą Rodriguez, a ostatnio pojawiły się plotki, że para wzięła potajemnie ślub. Teraz portugalski gwiazdor zdecydował się na kolejną ważną zmianę.

Zaskakujące słowa Cristiano Ronaldo. "Lionel Messi uczynił mnie lepszym piłkarzem" >>

Portugalski "ABC" informuje, że piłkarz Juventusu Turyn w ostatnich dniach pojawił się w Lizbonie. Tam "CR7" spotkał się ze swoimi prawnikami, z którymi rozmawiał na temat swojego testamentu. 34-latek uznał, że najwyższy czas na ważną zmianę.

Ronaldo miał zdecydować się na wpisanie do testamentu Rodriguez. W przypadku nagłej śmierci to ona przejmie majątek Cristiano, który jest wart kilkaset milionów euro.

Cristiano Ronaldo pokazał synowi, gdzie się wychowywał. "Nie mógł uwierzyć" >>

Para wychowuje czwórkę dzieci, ale tylko najmłodsze urodziła Georgina. Cristiano Junior, Mateo i Eva nie znają swoich matek i na świat przyszli dzięki surogatkom (matka zastępcza). Media plotkują, że zakochani spodziewają się kolejnej pociechy.

Zobacz świetną grę Ronaldo przeciwko Atletico Madryt w Lidze Mistrzów:Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL