Najnowsze Wyniki/Kalendarz
stadion Wembley Reuters / Na zdjęciu: stadion Wembley

Liga Mistrzów. Media: oto gospodarze finałów w latach 2021-2023

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Agencja Associated Press ogłosiła miasta, w których odbędą się finały Ligi Mistrzów w latach 2021-2023. Gospodarzami tych spotkań będą kolejno Petersburg, Monachium i Londyn.

Finał najbliższej edycji Ligi Mistrzów odbędzie się stadionie Olimpijskim w Stambule. Agencja Associated Press już wie, gdzie będą miały miejsce finały rozgrywek w kolejnych latach.

Według AP gospodarzami tych spotkań będą kolejno Petersburg, Monachium i Londyn (stadion Wembley).

UEFA ma zatwierdzić te trzy kandydatury podczas posiedzenia komitetu wykonawczego, jaki odbędzie się 24 września w Ljubljanie.

Znamy terminarz fazy grupowej LM. Czytaj więcej--->>>

Dla europejskiej unii piłkarskiej to nowość, ponieważ we wcześniejszych latach ogłaszała gospodarzy finałów rozgrywek rok po roku.

Dodajmy, że na przebudowanym stadionie Wembley odbyły się już dwa finały Ligi Mistrzów, w 2011 i 2013 roku. Z kolei w 2012 roku Allianz Arena była gospodarzem finałowego spotkania tych rozgrywek.

Liga Mistrzów. Cristiano Ronaldo rozśmieszył Leo Messiego. Czytaj więcej--->>>

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Bayern Monachium docenił Lewandowskiego. "Piłkarze po trzydziestce nie otrzymują długoletnich umów"

Komentarze (1):

 • Stopczyk Zgłoś
  Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo aby klub z Petersburg doszedł do finału champions league. Odpowiadam, zerowe. A to ma być główny czynnik przy wyborze miast. Kolejny wałek eufa typu
  Czytaj całość
  baku. Za kasę zrobią final w Parzymiechach.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL