Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur WichniarekNewspix / Irek Dorożański / Na zdjęciu: Artur Wichniarek

Eliminacje Euro 2020. Słowenia - Polska. Artur Wichniarek zakpił z prezesa Bońka

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Przed meczem Słowenia - Polska w ramach eliminacji Euro 2020 Zbigniew Boniek wbił szpilę byłemu reprezentantowi, obecnie ekspertowi Polsatu Sport, Arturowi Wichniarkowi. Riposta była mistrzowska.

"Jak grać ze Słowenią? Mateusz Borek i Artur Wichniarek mają inną wizję zestawienia ataku na mecz w Mariborze. Jednym czy dwoma napastnikami? Urodzony snajper chce grać jednym!" - zdradził na koncie na Twitterze "Prawdy Futbolu" dziennikarz Roman Kołtoń.

Pomysł Wichniarka na grę przeciwko Słowenii z jednym napastnikiem wyśmiał prezes PZPN, Zbigniew Boniek. "Wichniar chce grać jednym napastnikiem? Jeżeli trener Brzeczek miałby Roberta Lewandowskiego i Artura Wichniarka do dyspozycji to pewnie by tak było" - skwitował Boniek na portalu społecznościowym.

17-krotny reprezentant Polski nie zamierzał jednak odpuszczać prezesowi. "Na pewno by tak było panie prezesie, gdyż moja kariera reprezentacyjna przypomina trochę pana trenerską. Niby potencjał, a wyników brak" - zakpił z szefa PZPN, przypominając mu czasy, kiedy był selekcjonerem Biało-Czerwonych z bilansem: 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki (od lipca do grudnia 2002 r.).

ZOBACZ: Eliminacje Euro 2020. Słowenia - Polska. Robert Lewandowski zachwycił tańcem (wideo) >>

ZOBACZ: Eliminacje Euro 2020. "Kung fu Lewy". Bayern wrzucił efektowne zdjęcie Lewandowskiego >>

Reprezentacja Polski we wrześniu rozegra dwa mecze eliminacji Euro 2020. W piątek nasi piłkarze zagrają na wyjeździe ze Słowenią (godz. 20:45), a w poniedziałek zmierzą się w Warszawie z Austrią (godz. 20:45).

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Robert Lewandowski jest w fenomenalnej formie. "Odzyskał spokój psychiczny i stabilizację"

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL