Najnowsze Wyniki/Kalendarz
NeymarGetty Images / Zhe Ji / Na zdjęciu: Neymar

Zwrot ws. Neymara. Kobieta została oskarżona o oszczerstwo

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Jeszcze kilka tygodni temu Neymar był podejrzany o gwałt. Sprawa jednak szybko się wyjaśniła, a rzekoma ofiara - Najila Trindade - została oskarżona o oszczerstwo.

Kilka tygodni temu Najila Trindade ogłosiła, że 15 maja w pokoju hotelowym została zgwałcona przez Neymara. Brazylijski piłkarz od początku odpierał zarzuty i utrzymywał, że jest niewinny. W lipcu zawodnik Paris Saint-Germain został oczyszczony z podejrzeń o gwałt, a policja w Sao Paolo zajęła się sprawą rzekomej ofiary.

Modelka i jej były partner Estivens Alves zostali oskarżeni o oszczerstwo i próbę wymuszenia i oszustwo proceduralne. Z kolei mężczyzna dodatkowo ma postawione zarzuty ujawnienia dziennikarzom materiałów o treści erotycznej.

- Na podstawie dowodów zebranych podczas dochodzenia, zdecydowaliśmy o postawieniu zarzutów Najlili Trindade i Estivensowi Alvesowi. Oboje popełnili przestępstwa dotyczące oszczerstw i wymuszeń - poinformowała policja w Sao Paolo.

Wcześniej toczyło się postępowanie przeciwko Neymarowi, który bez zgody opublikował wizerunek i korespondencję z Trindade. W Brazylii jest to traktowane jako przestępstwo.

Zobacz także:
Serie A. Prezydent SSC Napoli chwali Arkadiusza Milika. "To moja gwiazda"
Serie A. Mariusz Stępiński zadowolony ze zmiany klubu. "Nie mogłem dokonać lepszego wyboru"

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Co dalej z Błaszczykowskim w kadrze? "Powinien podjąć męską decyzję"


 

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL