Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jerzy Brzęczek Newspix / Adam Jastrzebowski / Foto Olimpik / Na zdjęciu: Jerzy Brzęczek

Eliminacje Euro 2020. Reprezentanci Polski polubili krytyczne wpisy na temat kadry

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Piłkarze reprezentacji Polski "lajkują" krytyczne wpisy na temat Jerzego Brzęczka. Taką informację zdradził Mateusz Święcicki. Dziennikarz Eleven Sports dodał, że zawodnicy nie są zadowoleni ze współpracy z selekcjonerem.

Wokół reprezentacji Polski zrobiła się nerwowa atmosfera. Stało się tak po wrześniowych meczach ze Słowenią (0:2) oraz Austrią (0:0) w eliminacjach Euro 2020. Wszystkich rozczarowały nie tylko wyniki, ale także bardzo słaba gra Biało-Czerwonych. Najmocniej obrywa za to Jerzy Brzęczek.

El. Euro 2020. Polska - Austria. Marek Wawrzynowski: Czas najwyższy myśleć o zmianie selekcjonera (felieton) >>

Już pojawiają się plotki, że prezes PZPN Zbigniew Boniek myślał nad jego zwolnieniem. Teraz oliwy do ognia dolał Mateusz Święcicki. Komentator w programie "W polu K" w portalu sport.pl zdradził zaskakującą informację.

- Jeżeli ja piszę krytyczne twity na temat gry reprezentacji Polski oraz pewnych wyborów selekcjonera i lajkują te wpisy godzinę po meczu piłkarze tej kadry, no to wiemy, jaki jest komunikat. Oni chyba też za bardzo nie czują się dobrze w tej drużynie. Nie zrobili tego dla jaj. Zresztą często z nimi rozmawiamy prywatnie i wiemy, jak jest - komentuje Święcicki.

ZOBACZ WIDEO "Druga Połowa". Zmarnowany rok Jerzego Brzęczka? "Ten zespół nadal nie wie jak ma grać"

Wcześniej kadrę prowadził Adam Nawałka i także nie wszyscy zawodnicy za nim przepadali. On jednak cieszył się szacunkiem, o czym mówi komentator Eleven Sports.

Eliminacje Euro 2020. Zbigniew Boniek wykluczył dymisję Jerzego Brzęczka. "Nie będę się ośmieszał" >>

- Kiedyś powiedział mi jeden piłkarz: Nawałka? Ja go nie lubię, ale szanuję. Niektórzy mieli wobec niego szacunek - wspomina.

W październiku Polacy będą mieć okazję zrehabilitować się za ostatnie potknięcia. Wtedy zagramy z Łotwą (10.10) i Macedonią Północną (13.10).

Czy Jerzy Brzęczek powinien zostać zwolniony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

×
    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL