Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Maurizio Lagana / Na zdjęciu: Stadio San Paolo

Serie A. Napoli pokazało wideo z szatni. Carlo Ancelotti miał rację

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
SSC Napoli zaprezentowało wideo, jako dowód w sporze z miastem, który dotyczy remontu Stadio San Paolo. Na nagraniu widać, że modernizacja nie została jeszcze zakończona.

SSC Napoli nadal na wojnie z władzami miasta. Trwa spór jeśli chodzi o remont, jaki w ostatnich miesiącach trwał na Stadio San Paolo. Piszemy trwał, choć jeśli wierzyć klubowi, wcale się nie skończył.

W sobotę drużyna z Neapolu ma zagrać na własnym boisku z Sampdorią Genua, a według trenera Carlo Ancelottiego szatnie na obiekcie nie są jeszcze gotowe.

 - W trakcie dwóch miesięcy nie wyremontowaliście szatni? Widziałem, jak to wygląda. To pogarda dla klubu, wstyd. Brak mi słów - przekonywał szkoleniowiec Napoli (więcej TUTAJ).

Na to z kolei zareagowała osoba odpowiedzialna za wykonanie prac. - Zgodnie z planem, w piątek oddamy stadion w idealnym stanie. Jestem zszokowana reakcją pana Ancelottiego, którego przecież nie było nawet na stadionie - powiedziała architekt Floriana Smiraglia.

To jeszcze nie koniec. Teraz klub pokazał wideo, na którym widać, jak wyglądają obecnie szatnie Napoli. Gołym okiem widać, że remont nie jest jeszcze zakończony.

 

Początek meczu Napoli - Sampdoria w sobotę o godz. 18:00. Czy do tej pory remont na stadionie zostanie zakończony?

Duża podwyżka dla Arkadiusza Milika. Czytaj więcej--->>>

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Piotr Zieliński potrzebuje wstrząsu? "Nigdy nie był wkurzony"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL