Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Bruna Prado / Na zdjęciu: Ronaldinho

Ronaldinho wraca z emerytury. Zagra w Kolumbii

Dawid Borek
Dawid Borek
Ronaldinho jeszcze definitywnie nie rozstał się z futbolem. Brazylijski gwiazdor wraca z emerytury, by zagrać w towarzyskim meczu kolumbijskiego Independiente Santa Fe.

Były piłkarz m.in. FC Barcelona i AC Milan zawiesił korki na kołku w 2015 roku, po krótkim epizodzie w Fluminense Rio de Janeiro. Zajął się pracą dla brazylijskiego rządu jako ambasador turystyki.

Kariery piłkarskiej definitywnie jednak nie zakończył, czego dowodem jest porozumienie Ronaldinho z kolumbijskim Independiente Santa Fe.

39-latek w przyszłym miesiącu - 17 października - zagra dla dziewięciokrotnego mistrza Kolumbii w towarzyskim meczu w stolicy kraju - Bogocie. Najdroższy bilet na to spotkanie kosztuje 30 funtów.

"Independent" zwraca jednak uwagę na to, że Ronaldinho może mieć problem z opuszczeniem Brazylii. W ubiegłym roku skonfiskowano mu paszport w związku z ogromnymi długami (więcej TUTAJ).

Zobacz też: Ronaldinho otrzymał sensacyjną ofertę. Klub z Malty namawia go na powrót do gry

W trakcie swojej zawodowej kariery Ronaldinho zagrał 97 spotkań w reprezentacji Brazylii, strzelając w nich 33 bramki. Jeśli chodzi o kluby, oprócz Barcelony i Milanu występował też m.in. w Paris Saint-Germain.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Piotr Zieliński potrzebuje wstrząsu? "Nigdy nie był wkurzony"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL