Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice Jagiellonii Białystok Newspix / Na zdjęciu: kibice Jagiellonii Białystok

PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa. Na trybunach nieudana oprawa gospodarzy (wideo)

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Z dużej chmury mały deszcz. Miał być wielki hit PKO Ekstraklasy, a na boisku działo się niewiele i mecz Jagiellonii z Legią skończył się remisem 0:0. Co więcej, kibicom gospodarzy nie do końca wyszła oprawa na trybunach z kolorowych kartek.

Od wielu lat jesteśmy przyzwyczajeni, że najbardziej zagorzali kibice klubów piłkarskich przygotowują na trybunach na własnym stadionie oprawy z kolorowych kartoników. Odpowiednio podniesione i ułożone kartki najczęściej pokazują osoby albo tworzą znaczący napis. Nie zawsze jednak taka oprawa wychodzi...

Tak właśnie było w piątkowy wieczór w Białymstoku. Najbardziej zagorzali fani Jagiellonii przygotowali czerwone i żółte kartoniki (takie jak barwy klubu). Przed rozpoczęciem meczu podnieśli je do góry. Najprawdopodobniej nie zrobili jednak tego dobrze, ponieważ trudno ocenić, co miała pokazać oprawa. 

Czytaj także: odmienne nastroje u trenerów po meczu Jagiellonii z Legią

Zwrócili na to uwagę internauci, którzy na Twitterze pod wideo z nie do końca udaną oprawą kibiców Jagiellonii pisali: "Chyba coś nie pykło", "Puzzle im się rozsypały", "A co oni tam prezentują?", "Tłumacz proszę" (pisownia oryginalna).

Zobacz nieudaną oprawę kibiców Jagiellonii Białystok:

W samym meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarzom także nie wszystko się udało. Przede wszystkim z wyniku 0:0 niezadowoleni mogą być gospodarze, którzy przez większą część gry mieli przewagę jednego zawodnika. Nie potrafili jednak tego wykorzystać i nie odnieśli czwartego z rzędu zwycięstwa. 

Czytaj także: potężna zadyma na murawie po meczu Jagiellonii z Legią. Runje przeprosił Cafu

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL