Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze AC MilanGetty Images / Emilio Andreoli / Na zdjęciu: piłkarze AC Milan

Serie A. Sensacyjne wieści z Włoch. Miliarder chce kupić AC Milan

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Serwis "Il Messaggero" informuje, że Bernard Arnault, właściciel marki Louis Vuitton, zamierza kupić AC Milan, klub, w którym występuje Krzysztof Piątek. Szacuje się, że transakcja miałaby kosztować aż... miliard euro!

Sensacyjne wiadomości docierają z Włoch. Dziennikarze serwisu "Il Messaggero" donoszą, że po zakończeniu sezonu może dojść do zaskakującej transakcji.

Z ich informacji wynika, że Bernard Arnault, właściciel marki Louis Vuitton, zamierza kupić AC Milan, klub, w którym występuje Krzysztof Piątek.

Zobacz także: Eliminacje Euro 2020. UEFA zachwycona zagraniem Roberta Lewandowskiego. Polak wyróżniony

Arnault miałby przejąć klub z rąk Elliotta Managementa, obecnego właściciela Rossonerich. Portal twierdzi, że transakcja miałaby kosztować aż... miliard euro!

Podobno francuski miliarder jest bardzo zdeterminowany, żeby przejąć AC Milan. Chce zrobić wszystko, by klub odzyskał dawny blask i włączył się do walki o najważniejsze trofea. Trudno w tym momencie wyrokować, czy do samej transakcji dojdzie, ponieważ obecny właściciel w ostatnim czasie poczynił spore inwestycje.

Bernard Arnault zajmuje czwarte miejsce na liście najbogatszych ludzi na świecie. Jego majątek wycenia się na 76 miliardów euro.

Zobacz także: Ranking FIFA: szykuje się spadek reprezentacji Polski

ZOBACZ WIDEO: Serie A: Tak strzela Krzysztof Piątek! Przełamanie Polaka na wagę zwycięstwa AC Milan [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy AC Milan stanie na pudle w tym sezonie w Serie A?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL