Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo Getty Images / Jan Kruger / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Szykuje się zmiana w życiu Cristiano Ronaldo. "Pewnego dnia będziemy małżeństwem"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W życiu Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez szykuje się wielka zmiana. Portugalski piłkarz przyznał, że chce ożenić się z 25-letnią modelką, z którą ma córkę.

Piłkarz Juventus Turyn i piękna modelka spotykają się od trzech lat, a w 2017 roku na świat przyszła ich córka. Cristiano Ronaldo w wywiadach wielokrotnie podkreślał, jak wiele zawdzięcza Georginie Rodriguez, ale długo nie chciał potwierdzić tego, czy zawrze związek małżeński z obecną partnerką. Swoje plany zdradził w rozmowie z dziennikarzem Piersem Morganem.

- Ona bardzo mi pomaga i oczywiście, że ją kocham. Pewnego dnia będziemy małżeństwem. To także jest marzenie mojej mamy - powiedział portugalski piłkarz i tym samym uruchomił lawinę spekulacji dotyczących przyszłego ślubu. Jego termin nie jest jeszcze znany.

34-letni piłkarz i 25-letnia modelka są parą od 2016 roku. Tworzą zgraną parę, a Cristiano Ronaldo od tego czasu unika skandalów. - Dla nas obu to była miłość od pierwszego wejrzenia. Spotkaliśmy się po raz pierwszy w Gucci, gdzie byłam asystentką sprzedaży. Kilka dni później widzieliśmy się na imprezie innej marki. Mogliśmy rozmawiać w miłej atmosferze - mówiła w wywiadzie dla "The Sun" Georgina Rodriguez.

Cristiano Ronaldo jest zawodnikiem Juventusu Turyn i jednym z najlepszych piłkarzy w historii. Jest pięciokrotnym zdobywcą Złotej Piłki i laureatem wielu plebiscytów. W tym sezonie dla mistrzów Włoch rozegrał trzy mecze i strzelił jednego gola.

Zobacz także:
Liga Mistrzów. Gigantyczne pieniądze dla klubów
Liga Mistrzów. Borussia Dortmund - FC Barcelona. Ansu Fati - talent specjalnej troski

ZOBACZ WIDEO: Serie A: Tak strzela Krzysztof Piątek! Przełamanie Polaka na wagę zwycięstwa AC Milan [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]


Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL