Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Moment porażenia piorunem dwóch piłkarzy podczas meczu na JamajceTwitter / JamaicaGleaner / Moment porażenia piorunem dwóch piłkarzy podczas meczu na Jamajce

Niebezpieczna sytuacja podczas piłkarskiego meczu na Jamajce. Dwóch piłkarzy porażonych piorunem (wideo)

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Bardzo niebezpieczna sytuacja podczas piłkarskiego meczu na Jamajce. W trakcie spotkania ligi uniwersyteckiej przechodziła burza. Po uderzeniu jednego z piorunów, dwóch piłkarzy upadło na murawę. Trafili do szpitala, ale ich życiu nic nie zagraża.

Cała sytuacja, którą można zobaczyć poniżej, wyglądała jednak bardzo groźnie. Na nagraniu widać nagle błysk (od uderzenia pioruna) po czym dwóch piłkarzy przewraca się na kolana i trzyma się za głowy. Początkowo pozostali zawodnicy na boisku nie widzą tego. Dopiero po kilku sekundach sędzia przerwał spotkanie i została udzielona pierwsza pomoc poszkodowanym.

Wideo z porażenia piorunem dwóch piłkarzy:

Piłkarze Jamajki College Terrence Francis i Dwayne Allen, którzy najbardziej ucierpieli na skutek uderzenia piorunem, trafiło do szpitala Uniwersyteckiego. Allen opuścił już szpital. Z kolei Francis pozostał jeszcze pod opieką lekarzy, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - czytamy na portalu rt.com.

Czytaj także: angielski kibic zaatakowany przed meczem w Neapolu

Z kolei lokalne media poinformowały, że łącznie skutki uderzenia odczuło pięciu zawodników i dlatego sędzia pojedynku zdecydował się przerwać spotkanie Wolmer's Boys 'School kontra Jamaica College.

Czytaj także: tor przeszkód w Amsterdamie. Zobacz jaką drogę musieli pokonać komentatorzy

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa" sezon 2, odcinek 4: na to czekała Europa! Wielki powrót Ligi Mistrzów! [cały odcinek]

Komentarze (2):

 • darek pe Zgłoś
  Ciekawe jaki byl stan meczu to tego momentu, bo ten trzeci zawodnik, ktory przybieguje do tego co lezy na murawie, zachowuje sie nagle bardzo dziwnie..., ale moze sie myle. Huk nastepuje tu
  Czytaj całość
  ok. jednej sekundy po blysku, czyli jest ok. 1 km od stadionu.
  • bun Zgłoś
   Zabierzcie wreszcie ten krzyż z Giewontu bo pozabija wszystkich piłkarzy na Jamajce :)))

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL