Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze ŁKS-u Łódź celebrujący awans do PKO Ekstraklasy Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: piłkarze ŁKS-u Łódź celebrujący awans do PKO Ekstraklasy

Ekstraklasa na żywo: ŁKS Łódź - Arka Gdynia na żywo. Transmisja TV, stream online, livescore

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
W sobotę w PKO Ekstraklasie odbędzie się starcie ŁKS Łódź - Arka Gdynia. Transmisję TV można śledzić na antenach nSport+ oraz Canal+ Sport 3. Stream online w Canal+ Sport Online. Livescore na WP SportoweFakty.

PKO Ekstraklasa LIVE: ŁKS Łódź - Arka Gdynia na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W sobotę (21 września) o godzinie 15:00 rozpocznie się spotkanie ŁKS Łódź - Arka Gdynia w ramach 9. kolejki PKO Ekstraklasy. Transmisja TV na antenach nSport+ oraz Canal+ Sport 3.

ŁKS Łódź - Arka Gdynia na żywo w internecie!

Starcie ŁKS Łódź - Arka Gdynia można oglądać również na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Canal+ Sport Online. Usługa jest aktywna tylko dla abonentów NC+. Można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Darmowy LIVESCORE z meczu ŁKS Łódź - Arka Gdynia na WP SportoweFakty.

Początek meczu ŁKS Łódź - Arka Gdynia: 15:00. Transmisja TV: nSport+, Canal+ Sport 3. Stream online: Canal+ Sport Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Polacy świetni w klubach, słabi w reprezentacji. Jak to wytłumaczyć? "Straciliśmy pomysł na grę"

Czy będziesz oglądać mecz ŁKS Łódź - Arka Gdynia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL