Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Jerome Boateng, Emil Forsberg i Yussuf PoulsenPAP/EPA / CLEMENS BILAN / Na zdjęciu od lewej: Jerome Boateng, Emil Forsberg i Yussuf Poulsen

Bundesliga na żywo. Werder Brema - RB Lipsk na żywo. Transmisja TV i stream online

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
W sobotę kibice obejrzą mecz Werder Brema - RB Lipsk w ramach Bundesligi. Transmisja TV na antenie Eleven Sports 1. Stream online w WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

Bundesliga LIVE: Werder Brema - RB Lipsk na żywo w TV i online. Gdzie oglądać transmisję?

W sobotę (21 września) o godzinie 18:30 w ramach 5. kolejki Bundesligi rozpocznie się starcie Werder Brema - RB Lipsk. Transmisja TV na antenie Eleven Sports 1.

Gdzie oglądać mecz Werder Brema - RB Lipsk na żywo w internecie? Stream online

Starcie Werder Brema - RB Lipsk będzie dostępne także na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie WP Pilot. Usługa jest aktywna na urządzeniach mobilnych. Pozostałe transmisje internetowe można obejrzeć w serwisach: elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

Początek meczu Werder Brema - RB Lipsk na żywo: 18:30. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Polacy świetni w klubach, słabi w reprezentacji. Jak to wytłumaczyć? "Straciliśmy pomysł na grę"

Czy będziesz oglądać mecz Werder Brema - RB Lipsk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL